Een alternatieve Parijsreis

Op 20, 21 en 22 april was het eindelijk zo ver: de driedaagse reis naar Parijs voor onze derde graad Retail, Verzorging en Moderealisatie.

Drie leerlingen van het zesde jaar Voeding-Verzorging verkozen op stage te gaan tijdens de driedaagse reis naar Parijs. Tijdens deze stage brachten onze leerlingen Parijs naar het woonzorgcentrum Wedbos in Geel.

Op woensdag wandelden de leerlingen met enkele bewoners naar de supermarkt om inkopen te doen. De volgende dag bakten ze samen met bewoners “Parijse” wafels, die ze nadien uitdeelden in het hele woonzorgcentrum. Er was nog voldoende tijd voor een babbeltje, vergezeld van leuke foto’s.

Vrijdag organiseerden ze een “Parijsbingo” met foto’s en muziek. Om de dag af te sluiten, voorzagen ze lekkere Franse hapjes, een glaasje witte wijn (appelsap) of rode wijn (rode bessensap).

De bewoners en onze leerlingen hebben genoten van deze ervaring… en de begeleidende leerkracht? Die keek uiteraard vol trots en bewondering naar haar leerlingen.