4MW op bezoek in de kleuterschool

Begin maart zijn onze leerlingen van 4MWa en b voor het vak oriënterende activiteiten op bezoek geweest in de kleuterschool Het Rietje te Westerlo.

In groepsverband hadden onze leerlingen enkele activiteiten in elkaar geknutseld. Zo stonden er verschillende bewegingsactiviteit op het programma. Uitdagende parcours werden uitgedacht om zo de motoriek van de kleuters te blijven aanscherpen. Ook een poppenkast mocht niet ontbreken om de creativiteit van deze kleuters te stimuleren.

Wanneer de beentjes en de armpjes goed waren opgewarmd kregen onze leerlingen nog de kans om de aanwezige kleuterjuffen te helpen bij de dagelijkse routine; jasjes aandoen, helpen bij het vieruurtje, toiletbezoekjes en samen plezier maken op de speelplaats,…

Moe maar voldaan keerden ze weer naar school. Een ongelofelijk gezellige namiddag met in de boekentas weer heel wat ervaring rijker.