Het bouwproces van A tot Kamp C

Begin september was het weer zover. Sinds enige jaren op rij bezoeken onze leerlingen van het tweede jaar Kamp C.

Dit is een unieke expo waarin het ganse bouwproces van A tot Z belicht wordt en gelinkt is met vele projecten die onze leerlingen in het vak Techniek doorlopen.

Leerkrachten leidden de leerlingen rond in thema’s zoals energie, materialen, water en ruimte. Kennis werd aangebracht waar later naar teruggegrepen wordt aan de hand van de bundel die de leerlingen invulden. De rondleidingen verliepen met de nodige aandacht en interesse van onze jongens en meisjes ter plaatse.

We kunnen stellen dat iedereen na afloop net een beetje wijzer geworden is inzake wat men kan doen om problematieken zoals luchtvervuiling, klimaatopwarming, afval en duurzaam omgaan met water aan te pakken.