Toelatingsexamen

Vandaag zijn 29 geïnteresseerde leerlingen van 5 en 6 ASO ’s middags in onze aula bovenschool komen luisteren naar de informatie die twee van onze leerkrachten zelf gaven omtrent het toelatingsexamen arts/tandarts.

Dit jaar waren er 4144 deelnemers voor arts en 998 voor tandarts. Er zijn 1284 kandidaten toegelaten voor arts en 183 voor tandarts. In onze school namen 8 zesdejaars (2020-2021) deel en zijn er 4 geslaagd. We zijn fier, want daarmee zitten we boven het Vlaamse gemiddelde.

Als slot zijn onze geslaagden (die in het land waren) hun tips en tricks komen delen met onze leerlingen die interesse hebben. Dit was zeer waardevol. Veel vragen werden gesteld. Zo is onze nieuwe lichting klaar om zich voor te bereiden!

Veel succes aan de starters!!!

Proficiat en dank aan Harmke, Lisa en Jente voor de zorgvuldige uitleg en nuttige tips. Ook proficiat aan Moos, hij was er ook graag bij geweest.