In samenwerking met ‘Huis van het kind’ regio Herselt /Hulshout/Westerlo organiseren wij, leerlingen 3MWa en 3MWb, graag een ‘speelgoed inzamelactie’. Het huis van het kind heeft een ‘MOOI’ initiatief waarbij ze via de ruilwinkel ‘MOOI’ ouders de mogelijkheid geven om ‘babyspullen/kleding/speelgoed’ te ruilen. Dit alles doen ze voor kinderen van 0-6 jaar.
Het is echter wel belangrijk dat we het doel voor ogen houden ‘bruikbaar speelgoed van goede kwaliteit een nieuw speelmaatje geven’.
Heb jij zo iets liggen thuis, in je kast, op zolder of onder je bed, breng ze mee naar school!
Het speelgoed kan binnengebracht worden op donderdag 25/11 en donderdag 2/12 van 8.30u-12.00u. Dit alles in de bovenschool, lokaal E001.
Controleer op volgende criteria, deze criteria hanteren zowel ‘huis van het kind’ als wijzelf bij de ontvangst van jullie speelgoed.
Dit wordt WEL aangenomen:
- Puzzels die volledig zijn en in de originele doos zitten.
- Boeken die niet beschadigd zijn t.e.m 6 jaar.
- Speelgoed van goede kwaliteit in prima staat.
- Spelletjes in de originele doos mét handleiding en compleet
- Houten speelgoed
- Computerspelen mét handleiding
- Speelgoed met batterijen (breng binnen met batterijen, na de test krijg je de batterijen terug)
Dit wordt NIET aangenomen:
- Knuffels
- Stoffen speelgoed
- Prullaria
- Bijtringen en rammelaars