Een echte Antwerpse daguitstap

Voor het vak aardrijkskunde trokken op dinsdag 18 en 25 april enkele klassen uit het derde jaar met de bus naar onze grote stad Antwerpen. Voor de vakleerkrachten werd het bijna vanzelfsprekend om een bezoek te brengen aan onze grote Antwerpse haven. Dit allemaal naar aanleiding van de eerder geziene leerstof in hun hand- en werkboek. Bij deze konden onze leerlingen genieten van een boeiende rondleiding om de theorie in hun hoofd om te zetten naar de realiteit.

Uiteraard mocht er ook niet voorbij het Red Star Line museum gereden worden. Aan de hand van vragen uit een Bookwidget werd hun kennis getest. Ook moesten ze een fiche invullen over één van de personen die besproken wordt in het museum.

Om de dag af te sluiten mocht de bovenste verdieping van het MAS ook zeker niet ontbreken. De skyline van Antwerpen werd grondig bestudeerd. Vanaf hier moesten ze bekende gebouwen herkennen. Wanneer iedereen zich goed kon oriënteren werd het tijd om ook de windsnelheid te gaan meten.

Voor onze leerlingen alvast een echt Antwerps daguitstapje om af te vinken van hun lijstje.