Olympische roem

Na het succes van SILA Westerlo tijdens Olympic Moves vorig schooljaar, was de druk hoog om ook dit schooljaar goed te presteren tijdens dit schoolsporttoernooi.

De prestaties van onze schoolploegen voetbal en softbal tijdens het kwalificatietoernooi waren alleszins indrukwekkend. Vrij gemakkelijk plaatsten beide ploegen zich voor het grote finaletoernooi in Brussel. En alsof dat nog niet genoeg was, werden àlle tweedejaars getrakteerd op een grootse sportdag in en rond het Koning Boudewijnstadion zodat ze onze schoolploegen naar de overwinning konden schreeuwen.

En wie dacht dat de prestaties van vorig schooljaar onmogelijk konden worden verbeterd, die had het helemaal mis!

Zowel de jongens van de voetbalploeg als de meisjes van het softbalteam wisten zich tot Belgisch Olympisch schoolkampioen te kronen! Beide teams – onder leiding van hun gedreven trainers/coaches en geruggensteund door een legioen enthousiaste supporters – leverden ongeziene prestaties af waardoor ze terecht op het hoogste trapje mochten plaatsen nemen op het podium in het Koning Boudewijnstadion.

Wat een triomf voor SILA Westerlo!