Schrijf je in voor de SILA Urban Trail 2023

Na enkele jaren van afwezigheid, staat op zondag 5 maart 2023 de tweede editie van de SILA Urban Trail op het programma! Wandelaars, lopers en supporters zijn van harte welkom in en rond de SILA-scholen om zo het goede doel te steunen.

Sila Westerlo is een school met een warm hart én we dragen sportiviteit hoog in het vaandel. Een urban trail organiseren – met dank aan Middenstand Westerlo – doorheen onze scholen en verschillende gebouwen in Westerlo ten voordele van het goede doel past daarom helemaal bij ons Samen Sila-DNA.

De Sila Bovenschool is het centrum van de urban trail.

Hier zullen de lopers niet alleen vertrekken en finishen, maar is er ook randanimatie te vinden. In het Urban Trail Café kunnen lopers en supporters iets kunnen drinken en eten, er wordt een Vrij Podium voorzien én op de Urban Trail Markt worden tweedehandsspulletjes en creaties van onze leerlingen verkocht t.v.v. de verschillende goede doelen. Verder voorzien we ook aangepaste kinderanimatie (waaronder een springkasteel).

Onze leerlingen mogen zelf kiezen naar welke goede doelen de opbrengst van deze tweede editie van de Urban Trail gaat. Deze goede doelen worden momenteel nog gekozen.

Naast lopers, wandelaars en supporters, zijn we nog op zoek naar warme sponsors voor dit evenement.

Wil je deze actie als bedrijf, winkel, firma of gewoon als individueel persoon (financieel) steunen? Dat kan! Je kunt een gift storten op rekeningnummer BE36 4176 0644 5181 (Vrij Onderwijs Westerlo, Verlorenkost 1, 2260 Westerlo – BIC: KREDBEBB) met vermelding “sponsoring Sila Urban Trail”. Voor giften vanaf 40 euro kan een fiscaal attest gegeven worden.

Praktisch!

  • Datum: zondag 5 maart 2023
  • Wandelaars: vrij starten tussen 13u00 – 15u00
  • Lopers: vrij starten tussen 13u00 – 16u00
  • Startlocatie: Sila Bovenschool, Denis Voetsstraat 21, 2260 Westerlo
  • Afstanden: 5 of 10 kilometer
  • Prijs: 5 euro per persoon / 3 euro per persoon vanaf 5 personen

INSCHRIJVEN KAN VIA DEZE LINK!

 

  • De aftermovie van 2019 kan je vinden via deze link.
  • Foto’s van editie 2019: klik hier.
  • Een sfeerverslag van de vorige editie kan je hier vinden.