Welkom, Indische gasten!

Na de onderbreking door Corona konden we dit schooljaar eindelijk de uitwisseling met India opnieuw leven in blazen.

Op 1 mei, na een lange vlucht, mochten we ‘s avonds onze Indische gasten verwelkomen. De leerlingen worden ondergebracht in gastgezinnen, op deze manier leren niet alleen de Indische gasten, maar ook onze eigen leerlingen heel wat bij. Er wordt voor hen een aangepast programma voorzien. Zo kregen ze tijdens de eerste dag een rondleiding doorheen de school, gingen we op bezoek in het gemeentehuis en de abdij. Op donderdag zullen ze enkele Indische workshops geven aan onze leerlingen van het vijfde jaar tijdens de werelddag en ook uitstappen naar Antwerpen en Brussel worden georganiseerd.

We hopen dat iedereen na 10 dagen heel wat ervaringen rijker zal zijn. In het najaar zullen onze leerlingen op hun beurt op bezoek gaan in India.

We zijn blij dat we dit project opnieuw mogen organiseren.