Benefietwedstrijden voor To Walk Again

De voorbije twee middagpauzes heeft onze school weer z’n meest warme én sportieve hart kunnen tonen. Ten voordele van To Walk Again werd er een volleybal- en voetbalwedstrijd georganiseerd tussen een leerlingen- en leerkrachtenploeg. Tijdens de volleybalwedstrijd wisten de leerkrachten aan het langste eind te trekken, maar de voetballende leerlingen overklasten de leerkrachten dan weer.

Terwijl de leerlingen hun favoriete ploeg aanmoedigden – je mag twee keer raden welke dat was – konden ze ijsjes en andere versnaperingen aanschaffen als extraatje bij hun gebruikelijke lunch.

UITERAARD DEDEN ONZE LEERLINGEN DAT MASSAAL.

Niet minder dan 260 chocoladewafels, 128 suikerwafels, 500 zakjes chips, 200 cornetto’s en 240 frisco’s werden er verkocht. Dat leverde de prachtige som op van 1.000 euro ten voordele van de organisatie die zich inzet voor laagdrempelige en aangepaste sport- en bewegingsactiviteiten voor kinderen, jongeren en volwassenen met een fysieke beperking en hun entourage.