Sportieve middagpauzes leveren 1.000 euro op voor To Walk Again

De voorbije twee middagpauzes heeft onze school weer z’n meest warme én sportieve hart kunnen tonen. Ten voordele van To Walk Again werd er een lijnenspel (3-2 in het voordeel van de leerlingen) en een voetbalwedstrijd (een spannende 6-6) georganiseerd tussen een leerlingen- en leerkrachtenploeg.

Terwijl de leerlingen hun favoriete ploeg aanmoedigden – je mag twee keer raden welke dat was – konden ze ijsjes en wafels aanschaffen als extraatje bij hun gebruikelijke lunch.

Uiteraard deden onze leerlingen dat massaal.

Niet minder dan 280 chocoladewafels, 128 suikerwafels, 48 pakjes centwafers, 400 cornetto’s, 180 frisco’s en 180 waterijsjes werden er verkocht. Dat leverde de prachtige som op van 1.000 euro ten voordele van de organisatie die zich inzet voor laagdrempelige en aangepaste sport- en bewegingsactiviteiten voor kinderen, jongeren en volwassenen met een fysieke beperking en hun entourage.

Foto’s: Gert Saenen en Robin Peeters